خدمات انجام شده در قالب چكاپ شامل موارد زير می‌باشد:

 مرحله اول ←

آزمایش کامل خون
قند خون، تيروئيد، چربی های خون شامل کلسترول، تری گلیسرید، HDL ،LDL، شمارش کامل سلول های خون (CBC) برای بررسی کم خونی ها و اختلالات گلبول های سفید و پلاکت و اندازه گیری الکترلیت های خون شامل سدیم، پتاسیم، کلسیم، فسفر و mg ، zinc ، vitB12 ، folic acid ، TIBC، ويتامين  B12، گروه خون،‌ ذخيره آهن، آيتم های روماتولوژی ( RF CRP) و بررسی عملکرد کبد شامل بیلی روبین، آنزیم های کبدی، تست های هپاتیت، GGT و بررسی عملکرد کلیه شامل اندازه گیری اوره و کراتیتن و آزمایش HIV ,و اندازه گیری ویتامین D3 خون می باشند.

آزمايش كامل ادرار
بررسی سلامت کلیه و مجاری ادراری از نظر وجود، عفونت ادراری، وجود خون در ادرار و غيره

آزمايش كامل مدفوع
بررسی وجود خون در مدفوع، وجود انگل، کیست و گلبول سفید در مدفوع که بیانگر عفونت روده ای می باشد و بررسی آنتی ژن هلیکوباکتر بیلوری که عامل ایجاد و مشکلات معده می باشد.

آزمايش غربالگری سرطان
شامل FREE PSA ،PS برای تشخیص زودرس سرطان پروستات برای آقايان، آزمایش پاپ اسمیر برای خانم ها.

 مرحله دوم ←

بررسی دقيق ساختمان و عملكرد قلب
معاينه، نوار قلب،‌ اكو، تست ورزش

 مرحله سوم ←

اقدامات تصويربرداری
شامل رادیوگرافی قفسه سینه، سونوگرافی شکم و لگن، سونوگرافی پستان، ماموگرافی (در خانم های بالای 40 سال)

 مرحله چهارم ←

بررسی كامل شنوايی سنجی و بينايی سنجی
بررسی کامل شنوایی توسط پیشرفته ترین دستگاه ها و زیر نظر متخصصین این رشته و اوپتومتری (بينايی سنجی)

 مرحله پنجم ←

بررسی دستگاه گوارش
بررسی دستگاه گوارش این اقدامات شامل آندوسکوپی دستگاه گوارش فوقانی(مری، معده و اثنی عشر) که در طی آن می توان بیماری های خوش خیم و بدخیم دستگاه گوارش را در مراحل اولیه با دقت بالا تشخیص داد.

 مرحله ششم ←

گردآوری و تحليل نتايج
پس از انجام ویزیت های فوق، نتایج این مشاوره ها به همراه نتایج آزمایشات و عکس برداری های فرد توسط پزشک پایش سلامت جمع آوری و تحلیل می شود. نهایتا به صورت گزارش نهایی چکاپ به فرد ارائه می گردد.

 مرحله هفتم ←

ارجاع به ساير متخصصين
در صورتی که در طی چکاپ، هر گونه اختلال در سیستم های بدن مشاهده گردد، از طرف کلینیک تسهیلات لازم جهت انجام آزمایشات تکمیلی و تخصصی برای بیمار فراهم می شود تا با انجام این آزمایشات تشخیص قطعی و درمان زیر نظر متخصص مربوطه انجام پذیرد.